Zuzula İzle (Gerilim – Korku) Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
"16 Aralık 2016" IMDB Puanı 7 Yorum 4,180 Görüntülenme

Zuzula İzle (Gerilim – Korku) Tek Parça

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Kemal Özdemir

Oyuncular:

Canan Ünal, İnanç Akbulut, Fatih Selim Emek, Tuğba Şakar, Seçil Koçak
Ünlü yönetmen Kemal Özdemir'in tüyler ürperten yepyeni filmi Zuzula...

Zuzula adlı tüyleri diken diken eden korku filminde; Vildan Akın adlı karakter ünlü aşk romanlarının başarılı yazarıdır. Aşk romanlarıyla kendisine ün ve şöhret yapan başarılı yazar bir tür tıkanma ve duraksanama dönemi yaşamaktadır. Yazacak hikaye bulamayan yazara yayınevi yetkilisinden çok ilginç bir teklif gelir. Yetkili, Vildan'a aşk romanları yerine daha çok satan gerilim türü, korkunç bir kitap yazmasını ve yayınlanmasını önerir. Bu fikre ilk başta sıcak bakmayan ve olumsuz olacağı kararı alan Vildan sonunda isteksiz olsa da kabul eder. Romanını yazabilmek için şehirden ayrılıp oldukça uzak bir yerde olan dağ evine giden Vildan'ın tek dileği romanını yazarken biraz huzurlu ve mutlu olabilmektir. Ancak gittiği dağ evinde anlamlandıramadığı ve esrarengiz olaylar yaşanmaya başlar. Köylülerden bilgi alamayan ve koca köyde yapayalnız kalan yazara gerçeği en sonunda köyün çobanı Ali söyler. Yaşanan olayların gizemini aydınlatmaya çalışan kadının hayatı bir anda cehenneme dönecektir. Vildan, kaldığı evde eşyaların yer değiştirdiğini, kapattığını hatırladığı kapı ve pencereleri bir kez daha gittiğinde açık olduğunu ve geceleri tuhaf gölgelerin göründüğünü, aniden rüzgar çıktığını gözlemlemiştir. Peki Vildan bu kabus dolu gecenin ardından yaşadığı yere dönebilecek mi..?

Filmin sevilen ve başarılı yönetmeni Kemal Özdemir; henüz genç sayılabilecek bir yaştadır. Gerilim ve korku filmlerine küçüklüğünden beri ilgi duyan Kemal Özdemir'in ileriye yönelik tek hayali başarılı bir yönetmen olmak ve korku, gerilim filmlerinin yönetmenliğini yapmaktır. Şimdilerde ise hayallerini gerçeklestirmenin gururu ile mesleğini icra emektedir...

Özellikle korku filmlerine ilgi duyanların mutlaka izlemesi gerektiğini düşünmekteyiz. Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..

Zuzula İzle (Gerilim - Korku) Tek Parça İzle

DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

Zuzula İzle (Gerilim – Korku) Tek Parça

Ünlü yönetmen Kemal Özdemir’in tüyler ürperten yepyeni filmi Zuzula…
Zuzula adlı tüyleri diken diken eden korku filminde; Vildan Akın adlı karakter ünlü aşk romanlarının başarılı yazarıdır. Aşk romanlarıyla kendisine ün ve şöhret yapan başarılı yazar bir tür tıkanma ve duraksanama dönemi yaşamaktadır. Yazacak hikaye bulamayan yazara yayınevi yetkilisinden çok ilginç bir teklif gelir. Yetkili, Vildan’a aşk romanları yerine daha çok satan gerilim türü, korkunç bir kitap yazmasını ve yayınlanmasını önerir. Bu fikre ilk başta sıcak bakmayan ve olumsuz olacağı kararı alan Vildan sonunda isteksiz olsa da kabul eder.


Romanını yazabilmek için şehirden ayrılıp oldukça uzak bir yerde olan dağ evine giden Vildan’ın tek dileği romanını yazarken biraz huzurlu ve mutlu olabilmektir. Ancak gittiği dağ evinde anlamlandıramadığı ve esrarengiz olaylar yaşanmaya başlar. Köylülerden bilgi alamayan ve koca köyde yapayalnız kalan yazara gerçeği en sonunda köyün çobanı Ali söyler. Yaşanan olayların gizemini aydınlatmaya çalışan kadının hayatı bir anda cehenneme dönecektir. Vildan, kaldığı evde eşyaların yer değiştirdiğini, kapattığını hatırladığı kapı ve pencereleri bir kez daha gittiğinde açık olduğunu ve geceleri tuhaf gölgelerin göründüğünü, aniden rüzgar çıktığını gözlemlemiştir. Peki Vildan bu kabus dolu gecenin ardından yaşadığı yere dönebilecek mi..?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (7)