Yaşamak Güzel Şey izle Yerli Film Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A (14 Nisan 2017) IMDB Puanı 5 Yorum 1,356 Görüntülenme

Yaşamak Güzel Şey izle Yerli Film Full HD

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Müfit Can Saçıntı

Oyuncular:

Günay Karacaoğlu , Zihni Göktay , Yasemin Conka , Recep Renan Bilek , Müfit Can Saçıntı
Yaşamak Güzel Şey

Filmde; yaşamın akışına kendini bir hayli kaptıran ve bu nedenle kimsenin istemeyeceği fakat onun gerçekleştirdiği üzere pısırık ve korkak bir adama dönüşen Müfit'i konu alıyor ve izleyiciye sunuyor. Müfit, daha önce de belirttiğim gibi hayatın akışına oldukça fazla kaptıran ve aile yaşantısını bu nedenle olumsuz yönde etkileyen bir adamdır. Bir gün başına oldukça talihsiz bir olay gelir. Bu olayın temelinde yeni aldığı arabası yatmaktadır. Yepyeni ve büyük hayallerle aldığı arabasıyla talihsiz bir kaza yapar. Ancak suçlu taraf karşı taraftır. Müfit'in pısırık ve içine kapanık biri olduğunu anlayan karşı taraf suçu ona atmaya çalışır. Sizler de Yaşamak Güzel Şey izle seçeneği ile karakterlerimize eşlik edebilirsiniz.


Müfit Bu Sefer Boyun Eğmiyor

Müfit bu kendisine atılan suçtan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Tabi ki başkalarına sorup danışarak değil her zamanki gibi kendi içinde düşünmektedir. Artık bu tutumundan vazgeçerek haklı olduğunu karşı tarafa da anlatmak isteyen Müfit birden bire parlar. Karşı tarafa kendisini en iyi şekilde ifade eder ve ikna edici şekilde konuşur. Hiç kimse Müfit'ten böyle bir şey beklemediği için oldukça şaşırmışlardır. Artık Müfit de herkes gibi kendini özgürce ifade edebilen ve çeşitli sorunlarından kurtulan bir bireydir. Sizler de Yaşamak Güzel Şey full izle seçeneğini kullanarak bu oldukça eğlenceli maceraya eşlik edebilirsiniz.

Yaşamak Güzel Şey izle


 
Yaşamak Güzel Şey

Filmde; yaşamın akışına kendini bir hayli kaptıran ve bu nedenle kimsenin istemeyeceği fakat onun gerçekleştirdiği üzere pısırık ve korkak bir adama dönüşen Müfit’i konu alıyor ve izleyiciye sunuyor. Müfit, daha önce de belirttiğim gibi hayatın akışına oldukça fazla kaptıran ve aile yaşantısını bu nedenle olumsuz yönde etkileyen bir adamdır. Bir gün başına oldukça talihsiz bir olay gelir. Bu olayın temelinde yeni aldığı arabası yatmaktadır. Yepyeni ve büyük hayallerle aldığı arabasıyla talihsiz bir kaza yapar. Ancak suçlu taraf karşı taraftır. Müfit’in pısırık ve içine kapanık biri olduğunu anlayan karşı taraf suçu ona atmaya çalışır. Sizler de Yaşamak Güzel Şey izle seçeneği ile karakterlerimize eşlik edebilirsiniz.

Yaşamak Güzel Şey izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (5)