Transformers 5 Son Şövalye İzle 2017 Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A (2017) IMDB Puanı 467 Görüntülenme

Transformers 5 Son Şövalye İzle 2017 Full HD

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Michael Bay

Oyuncular:

Anthony Hopkins , Mark Wahlberg , Josh Duhamel , Tyrese Gibson , Ken Watanabe
Transformers 5: Son Şövalye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de oldukça sevilen ve beğenilerek izlenen bir seri olan Transformers serisi, oldukça büyük bir ilgi ve merakla beklenen filmler arasında kendine yer bulmaktadır. Hal böyle olunca da filmin yapımcıları serinin yeni filmini çıkarmayı kendilerine bşr nevi borç bilerek istikrarlı ve kararlı bir şekilde yollarına devam ediyorlar. Sizler de Transformers 5: Son Şövalye izle seçeneği aracılığı ile filmi kesintisiz olarak seyredebilir ve kahramanlarımıza eşlik edebilirsiniz.Aksiyon ve Macera İç İçe

Filmde öylesine bir kurgu ve hikaye kullanılmıştır ki adeta gerçekle iç içedir. Diğer serilerde olduğu gibi bu filmde de izleyici nefesini tutarak izleyecek diyebiliriz. Çünkü oldukça gerici ve aksiyon dolu sahneler yer alıyor. Bu oldukça büyük bir merakla beklenen film 23 Haziran 2017 tarihinde izleyici ile buluşacak yani gösterime girecektir. O tarihe kadar yenilikler olacağı pek de düşünülmese de şimdiki duruma göre oldukça kaliteli ve sağlam bir oyuncu kadrosu yer almaktadır. Örneğin beyazperdenin en çok sevilen oyuncularından biri olan Ken Watanabe, Isabela Moner gibi gibi. Hal böyle olunca izleyici bir hayli merak ediyor ve filmin çıkacağı günü adeta ip ile çekiyor. İşte bu nedenle filmin gişe rekorları kırması ve umduğu maddi bütçeye kısa bir süre içerisinde ulaşması kaçınılmaz olmaktadır. Sizler de Transformers 5: Son Şövalye full izle seçeneği ile kahramanlarımıza eşlik edebilirsiniz.

Transformers 5 Son Şövalye İzle


 
Transformers 5: Son Şövalye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça sevilen ve beğenilerek izlenen bir seri olan Transformers serisi, oldukça büyük bir ilgi ve merakla beklenen filmler arasında kendine yer bulmaktadır. Hal böyle olunca da filmin yapımcıları serinin yeni filmini çıkarmayı kendilerine bşr nevi borç bilerek istikrarlı ve kararlı bir şekilde yollarına devam ediyorlar. Sizler de Transformers 5: Son Şövalye izle seçeneği aracılığı ile filmi kesintisiz olarak seyredebilir ve kahramanlarımıza eşlik edebilirsiniz.

Transformers 5 izle 2017

  • Yorumlar
  • Detaylar