Sümela'nın Şifresi 3 izle Cünyor Temel Full HD 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A (7 Nisan 2017) IMDB Puanı 20 Yorum 4,511 Görüntülenme

Sümela'nın Şifresi 3 izle Cünyor Temel Full HD 2017

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Adem Kılıç

Oyuncular:

Çetin Altay , Eren Hacısalihoğlu , Ayşegül Günay , Eren Vurdem , Salih Kalyon
Sümela'nın Şifresi 3 Cünyor Temel

Türkiye'de her geçen gün gelişmekte olan sinemacılık sektöründe yepyeni bir sayfa açan ve bu sayfada hızla yol alan bir tür olan komedi filmleri, son zamanlarda en çok sevilen ve belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz filmler arasında yer alıyor. Hal böyle olunca komedi filmlerinin artması da doğal olarak gözleniyor. Ancak bunca şeye rağmen Sümela'nın Şifresi 3 Cünyor Temel izle seçeneğini kullanarak bu filmin ne kadar kaliteli ve eğlenceli olduğunu, diğer komedi filmleri ile kıyaslanamayacağını görebilirsiniz. Tabi ki bütün bunların farkında olan sinema severler de filmlerin hakkını vererek sinema salonlarını dolduruyor ve gerekli puanlamayı yapıyor. Bu filme de on üzerinden 7.1 puan verildiğine bakılacak olursa ne kadar güzel ve eğlenceli bir film olduğu görülebilir.


Yeni Proje ve Kaçış Zamanı

Son zamanlarda Trabzon'un oldukça gözde bir yerinde Hamsiland Tower inşaatı başlamıştır. Tüm Trabzon halkı şehvet ve merakla onu izlemektedir. Sonucun ne olacağını bilmeyen insanlar oldukça tedirgin ve bazıları da oldukça ürkektir. Ancak Cünyor Temal bu işe en başından beri karşı çıkmaktadır. Hem verilen parayı geri toplamak hem de inşaatı durdurmak için buranın sahibi olan adama bir plan hazırlamıştır. Onu kaçıracaktır. Bunu için oldukça hazır olan Temel'in başına gelmeyen kalmayacaktır ve eğlence dolu anlar karşımıza çıkacaktır. Sizler de Sümela'nın Şifresi 3 Cünyor Temel full izle seçeneği ile karakterimize eşlik edebilirsiniz.

Sümela’nın Şifresi 3 izle


Sümela’nın Şifresi 3 izle Cünyor Temel

Türkiye’de her geçen gün gelişmekte olan sinemacılık sektöründe yepyeni bir sayfa açan ve bu sayfada hızla yol alan bir tür olan komedi filmleri, son zamanlarda en çok sevilen ve belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz filmler arasında yer alıyor. Hal böyle olunca komedi filmlerinin artması da doğal olarak gözleniyor. Ancak bunca şeye rağmen Sümela’nın Şifresi 3 Cünyor Temel izle seçeneğini kullanarak bu filmin ne kadar kaliteli ve eğlenceli olduğunu, diğer komedi filmleri ile kıyaslanamayacağını görebilirsiniz. Tabi ki bütün bunların farkında olan sinema severler de filmlerin hakkını vererek sinema salonlarını dolduruyor ve gerekli puanlamayı yapıyor. Bu filme de on üzerinden 7.1 puan verildiğine bakılacak olursa ne kadar güzel ve eğlenceli bir film olduğu görülebilir.

Sümelanın Şifresi 3 izle full Cünyor Temel

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (20)