Siyah Karga İzle (Black Crow)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
"23 Aralık 2016" IMDB Puanı 1,060 Görüntülenme

Siyah Karga İzle (Black Crow)

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

M. Tayfur Aydın

Oyuncular:

Şebnem Hassanisoughi, Aydın Orak, Mehmet Ünal, Aziz Çapkurt, Ayhan Eren
Sevilen ve izleyicinin filmlerini dört gözle beklediği yönetmen Tayfur Aydın'ın yepyeni filmi Siyah Karga...

Siyah Karga adlı gişe rekorları kırması beklenen filmde; İran asıllı başarılı oyuncu Sara, Fransa'da yaşamını sürdürmektedir; fakat günlerden bir gün babasından tuhaf ve hiç beklenmedik bir mektup alır ve ülkesine geri dönüş yapmak zorunda kalır. Öte yandan yaptığı oyunculuk mesleği gereği canlandırdığı ve hayat verdiği bazı sahnelerden dolayı ülkesine giriş ve çıkışı yasaktır. Sara, Türkiye üzerinden yasadışı ve oldukça tehlikeli yöntemlerle İran'a gitmeye karar verir. Türkiye'de turist rehberliği yapan ve turistlere yardım ederek geçimini sağlayan Yılmaz'dan yardım alan Sara, uzun ve engebeli bir yolculuğun sonunda Hakkari'ye varmayı başarır. Bu noktada yanlarına katılan ve yol akadaşlığı yapan Mehmet Selim ile hem İran hem de Türk askerleri tarafından yakalanma korkusu ve endişesi içinde yollarına devam ederler. Sara ve yol arkadaşları amaçlarına ulaşabilecekler mi? Sara, babasının mektubuna karşılık olarak İran'a ulaşabilecek mi..?

Filmin sevilen yönetmeni Tayfur Aydın; 10 Temmuz 1980 doğumlu, Bitlis asıllı genç bir yönetmedir. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Batman'da açık oğretim okulunda tamamlamıştır. Çok kaliteli bir eğitim aldığı söylenemez. Yine de her şeye rağmen kendi kendini yetiştirip başarılı olmayı bilmiştir. Anne ve babasının da desteği ile yönetmen olmaya karar vermiştir. Artık tek gayesi başarılı bir yönetmen olup ailesinin göğsünü kabartmaktır. Şimdilerde ise tam da bu hayalini gerçekleştirmiş ve başarılı bir yönetmen olmuştur...

Filmin geniş ve kaliteli bir oyuncu kadrosunun olması izleyiciyi kendine çekmektedir. Tabii ki izleyiciyi kendine çekmesinin diğer bir faktörü de yönetmenin Tayfur Aydın olmasıdır. Bu tür filmlere ve kategorilere ilgi duyanların mutlaka izlemesi gerektiği düşüncesini savunmaktayız. Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..Siyah Karga İzle (Black Crow)


DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

Siyah Karga İzle (Black Crow)

Sevilen ve izleyicinin filmlerini dört gözle beklediği yönetmen Tayfur Aydın’ın yepyeni filmi Siyah Karga…
Siyah Karga adlı gişe rekorları kırması beklenen filmde; İran asıllı başarılı oyuncu Sara, Fransa’da yaşamını sürdürmektedir; fakat günlerden bir gün babasından tuhaf ve hiç beklenmedik bir mektup alır ve ülkesine geri dönüş yapmak zorunda kalır. Öte yandan yaptığı oyunculuk mesleği gereği canlandırdığı ve hayat verdiği bazı sahnelerden dolayı ülkesine giriş ve çıkışı yasaktır. Sara, Türkiye üzerinden yasadışı ve oldukça tehlikeli yöntemlerle İran’a gitmeye karar verir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?