Nocturama: Paris Yanıyor İzle 2017 Ful Tek Part
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 (2016) IMDB Puanı 342 Görüntülenme

Nocturama: Paris Yanıyor İzle 2017 Ful Tek Part

(2016 - Fransa)

Yönetmen:

Bertrand Bonello

Oyuncular:

Finnegan Oldfield , Laure Valentinelli , Hamza Meziani , Manal Issa , Vincent Rottiers
 
Nocturama: Paris Yanıyor İzle

2016 yılında çekimleri tamamlanan film, Fransa yapımı olmakla birlikte tamı tamına 130 dakika sürmekte. Bu uzun soluklu film karşımıza gerilim türünde çıkmakta. Yönetmenlik koltuğu Bertrand Bonello'a ait. Nocturama Paris Yanıyor izle filminin oyuncuları ise; Finnegan Oldfield, Laure Valentinelli, Hamza Meziani, Manal Issa ve Vincent Rottiers olarak göze çarpıyor. Filmin senaristi ise yönetmenlik koltuğundaki Bertrand Bonello ile aynı kişi.


 
Paris Yanıyor Full İzle

2017 yılının Mart ayının son günlerinde vizyona girmesi beklenen film şu anlık sitemizde orjinal dili olarak tek parça halinde bulunmakta. Filmde eş zamanlı olarak Fransa'nın Paris şehrinde bombalar patlatmaya başlıyor ve filmdeki hikayemizde bu şekilde başlıyor Bakalım gerilim filmleri dalında film kendinden söz ettirebilecek mi.
Nocturama Paris Yanıyor 2017 izle

Nocturama: Paris Yanıyor İzle


 
Nocturama: Paris Yanıyor İzle

2016 yılında çekimleri tamamlanan film, Fransa yapımı olmakla birlikte tamı tamına 130 dakika sürmekte. Bu uzun soluklu film karşımıza gerilim türünde çıkmakta. Yönetmenlik koltuğu Bertrand Bonello’a ait. Nocturama Paris Yanıyor izle filminin oyuncuları ise; Finnegan Oldfield, Laure Valentinelli, Hamza Meziani, Manal Issa ve Vincent Rottiers olarak göze çarpıyor. Filmin senaristi ise yönetmenlik koltuğundaki Bertrand Bonello ile aynı kişi.

Nocturama Paris Yanıyor full izle

  • Yorumlar
  • Detaylar