Muhteşem Yedili İzle (The Magnificent Seven)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 (2016) IMDB Puanı 1 Yorum 2,317 Görüntülenme

Muhteşem Yedili İzle (The Magnificent Seven)

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Antoine Fuqua

Oyuncular:

Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio, Peter Sarsgaard
Sevilen ve meslektaşları tarafından saygı duyulan başarılı yönetmen Antoine Fuqua'nın yepyeni filmi; Muhteşem Yedili...

Muhteşem Yedili adlı, gişe rekorlarını alt üst etmesi beklenilen filmde; Vahşi Batıda yedi tane silahşör sanayici Bartholow Bogue'un sert ve baskıcı yönetimi altındaki fakir bir köyü korumak ve köylülerin refahını sağlamak için tutulur. Ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta Sam Chisolm, Josh Farraday, Goodnight Robicheaux, Jack Horne, Billy Rocks, Vasquez ve Red Harvest yer almaktadır. Bu 7 kişilik çılgın grup sakin Rose Creek kasabasını gelecek büyük saldırıya karşı hazırlarken, kendi içlerindeki değerleri de yeniden keşfederler. İçlerinde cevher gibi kişiliklerin yer aldığını, kendilerine yol arkadaşlığı ettiğini fark ederler. Bu özelliklerini değerlendirmek için daha fazla çalışırlar. Tabii unuttukları bir yer vardır. Fakir ve savunmasız o köyün refahını sağlamak... Kendilerine zaman ayırmaktan bu köyü aksatmışlardır. Çeşitli yerlerden güvenlik açığı vermişlerdir. Buna rağmen bu "Muhteşem Yedili" kendilerine yapılan saldırıyı başarı ile savunup püskürtebilecekler mi..?

Tam bir başarı abidesi olan ünlü yönetmen Antoine Fuqua; 19 Ocak 1966 yılında doğmuş, Amerika Birleşik Devletleri asıllı bir yönetmendir. Evli ve üç çocuk sahibidir. Halk arasında oldukça çok sevilir ve tanınır. Bunun nedeni, halka yönelik etkileyici filmlerde görev almasıdır...

Diğer Antoine Fuqua filmlerinde olduğu gibi bu filmde de gişe rekorlarının kırılması bekleniyor. Özellikle bu kategori altında toplanan filmlere ilgi duyanların mutlaka izlemesi gerektiğini düşündüğümüz başarılı ve kaliteli bir yapım. Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..Muhteşem Yedili İzle (The Magnificent Seven)


DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

Muhteşem Yedili İzle (The Magnificent Seven)

Sevilen ve meslektaşları tarafından saygı duyulan başarılı yönetmen Antoine Fuqua’nın yepyeni filmi; Muhteşem Yedili…
Muhteşem Yedili adlı, gişe rekorlarını alt üst etmesi beklenilen filmde; Vahşi Batıda yedi tane silahşör sanayici Bartholow Bogue’un sert ve baskıcı yönetimi altındaki fakir bir köyü korumak ve köylülerin refahını sağlamak için tutulur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)