Küçük Adam İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.3 (2006) IMDB Puanı 3 Yorum 3,854 Görüntülenme

Küçük Adam İzle Full HD

(2006 - ABD)

Yönetmen:

Keenen Ivory Wayans

Oyuncular:

Marlon Wayans, Shawn Wayans, Kerry Washington, Chazz Palminteri, Tracy Morgan
Küçük Adam İzle 1080p

Eskiden izlediğim ve beni çok güldüren bir filmi hem sizle paylaşmak istedim, hem de izlemeyenler için bir fırsat olur diye düşündüm. Çünkü film gerçekten çok güzel ve sizi gerçekten güldürmeyi başarıyor. Tabi son sahnesinde güldürmüyor ama neyse. Direk sondan başlamamak gerek aslına bakarsanız. Filmi size kesinlikle tavsiye ediyorum, Bence arkadaşlarınızla veya aile bireylerinizle izleyebileceğiniz çok güzel bir film olmuş. Gösterim tarihi her ne kadar 2006 yılı olsada benim hayatımda eskimeyecek bir film. Film izlemek istediğimde tekrar izleyebileceğim bir film diyebilirim. Filmi sanırım eskiden 3 defa falan izlemiştim. O yüzden de size rahatça tavsiye edebiliyorum. Filmin orjinal adı "Little Man" yani Türkçesiyle küçük adam. Filmin dikkat çeken oyuncuları ise Wayans kardeşler. Yani Marlon Wayans ve Shawn Wayans.

Filmde küçük adam rolündeki Calvin (Marlon Wayans) aslında bir suçludur. hapishaneden yeni çıkmıştır ve hemen yeni bir soygun işine başlamıştır. Calvin in bir de beceriksiz bir ortağı vardır. Adı da Percy dir. Bunlar yeni soygun için plan yapmaya koyulmuşlardır. Eğer hedeflerindeki elması (Kraliçenin elması) çalıp getirebilirlerse yüklüce para alacaklardır. Fakat soygunu yaptıktan sonra malesef ki polisler peşlerine düşer. Tanınmamak için birbirlerinden ayrılan ikili polislerin gelmesi üzerine Calvin çabucak elması bir kadının çantasına atar.

Polislerden kurtulurlar kurtulmasına da, Şimdi elması yeniden almak zorundadırlar fakat bu o kadar da kolay değildir. Kadının çantasındaki elması alabilmek için gizlice kadını takip ederler ve evlerinin etrafına gelip içeriyi gözlerler. Onları dinledikleri sırada Darrel Edwards'ın (Shawn Wayans) çocuk istediklerini duyar ve akıllarına yeni bir plan gelir. Bir gün ailenin kapısı çalar ve kapıyı açtıklarında yerde bir bebekle karşılaşırlar. Aslında bu bebek sandıkları bizim suçlu Calvin den bir başkası değildir. Bebek biraz tuhaftır onlar için, bebekte dövme ve bıçak izleri vardır nitekim. Calvin çok kısa boylu olduğu için onları bebek olduğuna inandırmıştır. Calvin artık süt içmek ve aynı saatte uyumak zorunda kalmaktadır. Bakalım Calvi in başına filmde daha neler gelecek hep birlikte izleyelim.

Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..

Küçük Adam İzle Full HD


DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

Küçük Adam İzle Full HD

Eskiden izlediğim ve beni çok güldüren bir filmi hem sizle paylaşmak istedim, hem de izlemeyenler için bir fırsat olur diye düşündüm. Çünkü film gerçekten çok güzel ve sizi gerçekten güldürmeyi başarıyor. Tabi son sahnesinde güldürmüyor ama neyse. Direk sondan başlamamak gerek aslına bakarsanız. Filmi size kesinlikle tavsiye ediyorum, Bence arkadaşlarınızla veya aile bireylerinizle izleyebileceğiniz çok güzel bir film olmuş.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)