Kolonya Cumhuriyeti Full HD 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A (21 Nisan 2017) IMDB Puanı 53 Yorum 42,912 Görüntülenme

Kolonya Cumhuriyeti Full HD 720p izle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Murat Kepez

Oyuncular:

Ersin Korkut , Mahir İpek , Çağlar Çorumlu , Uğur Bilgin , Patrycja Widlak
Kolonya Cumhuriyeti

Filmde, oldukça ilginç ve tuhaf bir konu işlenmiştir. Bunun nedeni ise son zamanlarda bu tür komedi filmlerinde ilginç konulara olan yoğun ilgi ve meraktan kaynaklanmaktadır. Tabi ki hâl böyle olunca oldukça ilginç ve merak uyandıran bir konu işlenemnin en mantıklı fikir olduğu savunulabilir. Filmin bu ilginç olarak tabir ettiğimiz konusuna gelecek olursak, bir grup uzaylı Türkiye'ye gelmek ister. Bunun için her hazırlık tamamdır. Tabi ki onlar geleceği için Türkiye'de de büyük bir karşılama düzenlenmiştir. Her iki taraf da tarihin en büyük buluşmasına hazır bir vaziyette doğru ânı beklemektedir. Sizler de Kolonya Cumhuriyeti izle seçeneğini kullanarak bu filmi ücretsiz olarak seyredebilirsiniz.


Konaklamak Zorundalar

Artık her şey hazır olduğuna göre Kolonya adlı semte iniş yapılabilir. Bunun uzaylılar da dünyalılar da farkındadır ve doğru an gelmiştir. Görkemli bir iiş bekleyen Kolonya halkı gözlerini gökyüzüne dikmiş bir vaziyette beklemektedirler. Birden hızlıca iniş gerçekleşmiştir ve beklentilerin altında kalmıştır. Yine de her şey yolundadır ve herkes heyecanlıdır. Bu iniş yapan uzaylılar Kolonya halkının oldukça büyük sevgi ve şefkatine kavuşurlar. Aralarında büyük bir sevgi bağı oluşmuştur. Ancak tam o sırada iniş yaptıkları uzay mekiği birden kaza yapar ve kullanılamayacak hâle gelir. Mecburen burada konaklamak zorunda kalacaklardır ve her şey daha komik bir hâl alacaktır. Sizler de Kolonya Cumhuriyeti full izle seçeneğini kullanarak filmi en kaliteli şekilde online olarak izleyebilirsiniz.

Kolonya Cumhuriyeti İzle


Kolonya Cumhuriyeti

Filmde, oldukça ilginç ve tuhaf bir konu işlenmiştir. Bunun nedeni ise son zamanlarda bu tür komedi filmlerinde ilginç konulara olan yoğun ilgi ve meraktan kaynaklanmaktadır. Tabi ki hâl böyle olunca oldukça ilginç ve merak uyandıran bir konu işlenemnin en mantıklı fikir olduğu savunulabilir. Filmin bu ilginç olarak tabir ettiğimiz konusuna gelecek olursak, bir grup uzaylı Türkiye’ye gelmek ister. Bunun için her hazırlık tamamdır. Tabi ki onlar geleceği için Türkiye’de de büyük bir karşılama düzenlenmiştir. Her iki taraf da tarihin en büyük buluşmasına hazır bir vaziyette doğru ânı beklemektedir. Sizler de Kolonya Cumhuriyeti izle seçeneğini kullanarak bu filmi ücretsiz olarak seyredebilirsiniz.

Kolonya Cumhuriyeti Full HD 720p izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (53)