Koca Dünya izle Yerli Film Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 (7 Nisan 2017) IMDB Puanı 195 Görüntülenme

Koca Dünya izle Yerli Film Full HD

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Reha Erdem

Oyuncular:

Ecem Uzun , Berke Karaer , Melisa Akman , Murat Deniz , Hakan Çimenser
Koca Dünya

Ali adlı azimli ve oldukça çalışkan, aklı başından olan bir genç yaşamını tamircide çalışıp para kazanarak sürdürmektedir. Başka bir ailenin yanında bir nevi evlatlık gibi kalan kız kardeşi ile görüşememektedir. Bunun nedeni diğer ailenin kız kardeşi ile görüşmesini istememesidir. Neden istemediği hakkında tam bir bilgisi olmamasına rağmen tahminlerine göre Ali'ye fazla güvenemedikleri için görüştürmek istemediklerini düşünmektedir. Bu durumdan oldukça şikayetçi olan ve daha fazla dayanamayan, canına tak eden Ali, Kız kardeşini motosiklet ile alıp İstanbul'dan oldukça uzak ve kimsenin bulamayacağı bir yere kaçırır. Bu yer oldukça tenha ve kimsesizdir. Buranın böyle olmasının nedeni ise kimseye yakalanmak istememeleridir. Sizler de Koca Dünya izle seçeneğini kullanarak bu karakterlerimize eşlik edebilirsiniz ve filmi kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.


Hayatta Kalma Mücadelesi

Kimseye görünmeden yaşamak oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Bunu bu iki kardeş başarmak için elinden gelen çabayı vermektedirler ve oldukça ıssız bir ormana yerleşmişlerdir. Burada onları kimse bulamayacak ve göremeyecektir. En azından hayalleri böyledir. Oldukça vahşi ve ıssız olan bu alanda hayatta kalma ve geçimlerini sağlama çabası ile gelip geçen günler bu iki birbirini oldukça fazlasıyla seven karakter için de zor olsa da yine de direnmeye devam etmektedirler. Koca Dünya full izle seçeneğini kullanarak sizler de maceraya ortak olabilir ve filmi kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

Koca Dünya izle


 

Koca Dünya

Ali adlı azimli ve oldukça çalışkan, aklı başından olan bir genç yaşamını tamircide çalışıp para kazanarak sürdürmektedir. Başka bir ailenin yanında bir nevi evlatlık gibi kalan kız kardeşi ile görüşememektedir. Bunun nedeni diğer ailenin kız kardeşi ile görüşmesini istememesidir. Neden istemediği hakkında tam bir bilgisi olmamasına rağmen tahminlerine göre Ali’ye fazla güvenemedikleri için görüştürmek istemediklerini düşünmektedir. Bu durumdan oldukça şikayetçi olan ve daha fazla dayanamayan, canına tak eden Ali, Kız kardeşini motosiklet ile alıp İstanbul’dan oldukça uzak ve kimsenin bulamayacağı bir yere kaçırır. Bu yer oldukça tenha ve kimsesizdir. Buranın böyle olmasının nedeni ise kimseye yakalanmak istememeleridir. Sizler de Koca Dünya izle seçeneğini kullanarak bu karakterlerimize eşlik edebilirsiniz ve filmi kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

Koca Dünya izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?