Kaçma Birader izle Yerli Film Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 (2016) IMDB Puanı 528 Görüntülenme

Kaçma Birader izle Yerli Film Full HD

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Murat Kaman, Defne Deliormanlı

Oyuncular:

Zafer Algöz , Melek Baykal , Emrah Kaman , Algı Eke , Mehmet Cihan Ercan
 
Kaçma Birader
 

Yerli filmler her zaman için sinemaseverler için büyük bir zevk ve eğlence aracıdır. Özellikle de komedi filmleri izleyicileri bkr hayli eğlendirmeye ve keyifli vakit geçirmeye yetiyor. Bu nedenle de Kaçma Birader adlı filmi siz değerli izleyicilerimize sunmaktan keyif alıyoruz. Tabi ki sizler de Kaçma Birader izle seçeneği ile bu keyifli ve kahkaha dolu bile eşlik edebilirsiniz. Filmin konusuna gelecek olursak da; Yozgat'ta yaşayan ve bir hayli durgun bir hayata sahip olan bir gencin sevdiği kız için ailesinden habersizce İstanbul'a kaçışı ve ailesinin onun arkasından gelmesi anlatılıyor.


 
Komik Anlar Başlıyor
 

Yozgatta yaşayan ve sevdiği kız uğruna İstanbul'a gelen genç adamın arkasından gelen ailesi,hiç bir zaman görmediği ve hiç bir yerini bilmediği İstanbul'da bir nevi kaybolur ve ne yapacağını bilemez. Yine de her şeye rağmen oğullarının peşini bırakıp köylerine dönmek istemezler ve takibe devam etmek için bir çok yol denerler. Tabi ki bu yolları denerken de bir hayli komik ve eğlenceli anlar yaşanacaktır. Bu komedi dolu anlar ise olduğu gibi izleyiciye sunulacak ve onları güldürmek amaçlanacaktır ki bu istedikleri de yerine gelmiştir ve izleyiciyi bir hayli eğlendirmeyi başarmışlardır. Siz değerli kullanıcılarımız da Kaçma Birader full izle seçeneğini kullanarak filmi kesintisiz oladak ve Full HD formatında online bir şekilde keyifle seyredebilirsiniz.


Kaçma Birader izle

Kaçma Birader izle


 
Kaçma Birader

Yerli filmler her zaman için sinemaseverler için büyük bir zevk ve eğlence aracıdır. Özellikle de komedi filmleri izleyicileri bkr hayli eğlendirmeye ve keyifli vakit geçirmeye yetiyor. Bu nedenle de Kaçma Birader adlı filmi siz değerli izleyicilerimize sunmaktan keyif alıyoruz. Tabi ki sizler de Kaçma Birader izle seçeneği ile bu keyifli ve kahkaha dolu bile eşlik edebilirsiniz. Filmin konusuna gelecek olursak da; Yozgat’ta yaşayan ve bir hayli durgun bir hayata sahip olan bir gencin sevdiği kız için ailesinden habersizce İstanbul’a kaçışı ve ailesinin onun arkasından gelmesi anlatılıyor.

Kaçma Birader izle full hd

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?