Jack Reacher 2: Asla Geri Dönme İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 (21 Ekim 2016) IMDB Puanı 2,498 Görüntülenme

Jack Reacher 2: Asla Geri Dönme İzle Full HD

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Edward Zwick

Oyuncular:

Tom Cruise , Robert Knepper , Cobie Smulders , Aldis Hodge , Holt McCallany
Jack Reacher 2: Asla Geri Dönme İzle
8 Ekim 1952 doğumlu ünlü ve başarılı yönetmen Edward Zwick'in gişe rekorları kırmaya hazırlanan yeni eseri Jack Reacher: Never Go Back..

Filmin ilk serisinin büyük ses getirmesi üzerine ikincisinin de çıkarılması sinemaseverleri bir hayli heyecanlandırıyor. Filmin ilk serisinde; Pittsburgh kentinde sakin ve güneşli bir sabahta herkes işine koşuştururken tam bu sırada 10th Street köprüsüne bakan parkta, nehrin karşısından 6 el silah sesi duyulması ile 5 mâsum insanın ölümü gerçekleşmiştir. Bu işi usta bir nişancının yaptığı apaçıktır. Pittsburgh polisinin de devreye girmesi ile olayın çözülmesi uzun sürmemiştir. Daha 24 saat sürmeden 5 cinayetin faili bulunur. Ancak sorgu esnasında hiçbir şey söylemeden genç adam bir kağıda sadece "Jack Reacher'i bulun" yazar. Tüm kanıtlar gün gibi ortaya çıkarken, eski bir asker olan Jack Reacher; olayı tamamen gün yüzüne çıkaracağı bir maceranın içine girmektedir. Bu arada zanlı Jason Barr'ın avukatı Helen Rodin de Bölge Savcısı olan Alex Rodin'in kızıdır. Baba-Kız arasındaki hesaplaşmanın boyutları ise çok farklıdır...

İlk seride izleyicilerine aksiyon ve macerayı doruklarına kadar yaşatan film; büyük ilgi toplamış ve gişe rekorları kırmıştır. Filmin oyuncuları sırasıyla; Tom Cruise , Robert Knepper , Cobie Smulders , Aldis Hodge ve Holt McCallany. Tom Cruise'u anlatmaya gerek yoktur diye düşünüyorum sanıyorum sizde öyle düşünüyorsunuz yani onun hayranlarından biri iseniz bu dediğim geçerli olabilir sizin için.

İkinci seri olan Jack Reacher: Never Go Back'de ise macera son hız devam ediyor. Filmin bu serisinde; Jack Reacher , binbaşının isteği üzerine orduya geri dönmüştür. Ancak binbaşı tarafından vatan hainliğiyle suçlandığını öğrenir. Reacher, binbaşı Susan Turner'a kurulan komplonun suçlularını bulmak için yola koyulmuştur. Bu sırada büyük bir sırrı da açığa çıkaracaktır. Açığa çıkan sırrın sıkıntısı yaşayan Jack Reacher bu olayları çözmeye hayatını adamıştır. Olayları çözmek için her türlü yolu deneyen Reacher başarılı olabilecek mi ? Bence film aksiyon severlerin kesinlikle kaçırmayacağı bir film gibi duruyor. Eee bol aksiyon bol adrenalin demek nede olsa öyle değil mi.

Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..Jack Reacher 2: Asla Geri Dönme İzleJack Reacher 2: Asla Geri Dönme İzle
8 Ekim 1952 doğumlu ünlü ve başarılı yönetmen Edward Zwick’in gişe rekorları kırmaya hazırlanan yeni eseri Jack Reacher: Never Go Back..
Filmin ilk serisinin büyük ses getirmesi üzerine ikincisinin de çıkarılması sinemaseverleri bir hayli heyecanlandırıyor.Jack Reacher 2 Never Go Back İzle Filmin ilk serisinde; Pittsburgh kentinde sakin ve güneşli bir sabahta herkes işine koşuştururken tam bu sırada 10th Street köprüsüne bakan parkta, nehrin karşısından 6 el silah sesi duyulması ile 5 mâsum insanın ölümü gerçekleşmiştir.
Bu işi usta bir nişancının yaptığı apaçıktır. Pittsburgh polisinin de devreye girmesi ile olayın çözülmesi uzun sürmemiştir. Daha 24 saat sürmeden 5 cinayetin faili bulunur. Ancak sorgu esnasında hiçbir şey söylemeden genç adam bir kağıda sadece “Jack Reacher’i bulun” yazar. Tüm kanıtlar gün gibi ortaya çıkarken, eski bir asker olan Jack Reacher; olayı tamamen gün yüzüne çıkaracağı bir maceranın içine girmektedir.Jack Reacher 2 Never Go Back full izle Bu arada zanlı Jason Barr’ın avukatı Helen Rodin de Bölge Savcısı olan Alex Rodin’in kızıdır. Baba-Kız arasındaki hesaplaşmanın boyutları ise çok farklıdır…
İlk seride izleyicilerine aksiyon ve macerayı doruklarına kadar yaşatan film; büyük ilgi toplamış ve gişe rekorları kırmıştır. Filmin oyuncuları sırasıyla; Tom Cruise , Robert Knepper , Cobie Smulders , Aldis Hodge ve Holt McCallany. Tom Cruise’u anlatmaya gerek yoktur diye düşünüyorum sanıyorum sizde öyle düşünüyorsunuz yani onun hayranlarından biri iseniz bu dediğim geçerli olabilir sizin için.

  • Yorumlar
  • Detaylar