Ghajini İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 (2008) IMDB Puanı 1 Yorum 1,815 Görüntülenme

Ghajini İzle Full HD

(2008 - Hindistan)

Yönetmen:

A.R. Murugadoss

Oyuncular:

Aamir Khan (Sanjay Singhania), Asin (Kalpana Plain), Predeep Rawat (Ghajini Dharmatma), Jiah Khan (Sunita), Riyaz Khan (Dedektif Arjun Yadav), Tinnu Anand (Satveer Kohli), Sunil Grover (Sampat), Sai Tamhankar (Sunita'nın arkadaşı)
Aamir Khan dan yine muazzam bir film daha. 3 İdiots (3 Aptal) Filminden hemen bir yıl önce çekilmiş olan filmi Ghajini iler sizlerle birlikteyiz. Filmin İMDB puanı 7.4. 1965 Hindistan doğumlu olan Aamir Khan oyuncu, senarist, yapımcı ve yönetmendir yapmaktadır. Ama tabiki de bu filmde yönetmenlik yapmıyor. Başrol Oyuncusu. Aamir Khan ın tam adı Mohammed Aamir Hussain Khan'dır. 2008 yılının aralık ayında vizyona giren film 11 milyon dolar bütçe ile çekilmiş ve filmden tamı tamına 32 Milyon dolar gelir elde edilmiştir. Bu rakam 2008 yılında bir rekordu. Bundan tam bir yıl sonra bu rekoru kıran bir film ortaya çıkmıştı. Tabiki de bu filmde de Aamir Khan Oynuyordu. Filmin adı 3 İdiots zaten yazımızın başında da belirtmiştik filmin adını. "3 İdiots" diye aratarak sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz filmi. Ayrıca "Aamir Khan" diye aratarak, ünlü oyuncunun diğer filmlerini de izleyebilirsiniz.

Filmde Aamir Khan, Sanjay rolünde karşımıza çıkmakta. Sanjay Amerika da eğitim hayatını tamamlamış ve babasından kalan Air Vorce şirketinin başına geçmiştir. Öte yandan da Kalpana küçük bir reklam filminde oyunculuk yapmaktadır. Sanjay ın iş arkadaşları Kalpana ile görüşmeye giderler. Bundan bir süre sonra Kalpana ile Sanjay yavaş yavaş birbirin birbirlerinden etkilenmeye ve aşık olmaya başlarlar. Malesef işten dolayı farklı yerlere çalışmaya giderler ve bir daha birbirlerini göremezler. Bunun sebebi ise Ghajini dir. Bir iş gezisi dönüşünde evinde nişanlısı öldürülür ve Sanjay ise ağır yaralı olarak kurtulur. Başına demir sopayla darbeler alan Sanjay kısa süreli hafıza kaybına uğrar. Ve film bundan sonra Sanjay, Ghajini nin peşine düşer.

Filmin yönetmeni A. R. Murugadoss 2005 yılında Tamil dilinde çektiği Ghajini filminin Hint uyarlamasını yapmıştır aslında bu filmde. Akıl Defteri filminden uyarlanarak yapılan filmin başrollerinde Aamir Khan ve Asin yer almaktadır. Filmde olarak oyuncular ve karakterleri şöyledir; Aamir Khan (Sanjay Singhania), Asin (Kalpana Plain), Predeep Rawat (Ghajini Dharmatma), Jiah Khan (Sunita), Riyaz Khan (Dedektif Arjun Yadav), Tinnu Anand (Satveer Kohli), Sunil Grover (Sampat), Sai Tamhankar (Sunita'nın arkadaşı).

Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..

Ghajini İzle Full HD


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)