El Değmemiş Aşk İzle Tek Parça 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 (9 Eylül 2016) IMDB Puanı 8 Yorum 7,612 Görüntülenme

El Değmemiş Aşk İzle Tek Parça 2016

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Umut Kırca

Oyuncular:

Emre Karayel , Ceren Moray , Begüm Kütük , Ececan Gümeci , Ümit Erdim
El Değmemiş Aşk
Sevilen ve bir o kadar da tanınan ünlü yönetmen Umut Kırca'nın yepyeni ve çok ses getirmesi beklenen filmi; El Değmemiş Aşk izle... El Değmemiş Aşk adlı gişe rekorlarını alt üst ertmesi beklenen ve izleyicinin çok yoğun bir ilgi gösterdiği filmde; Zafer adlı karakter hala büyümemiş yani çocuk ruhlu diye tabir edebileceğimiz ilginç ve bir o kadar da tuhaf bir adamdır. En büyük tutkuları ve ilgilenirken zevk aldığı şeyler fanatiği olduğu, çok sevdiği futbol takımı ve büyük,kocaman aşkı Duygu'dur. Ancak Zafer'in bir türlü büyüyüp olgunlaşamaması ve yetişkin bir birey gibi tavırlar sergilememesi ailesinin canına tak ettirir ve oğullarının geleceği için önemli ve kesinlikle uyması gereken bir plan çizmeye karar verirler.

Filmin sevilen ve her geçen gün başarıları ile kendinden söz ettiren, Levent Kırca'nın oğlu Umut Kırca; 1985 yılında doğmuş ve İstanbul asıllı bir kişiliktir. Şimdiye kadar bir çok televizyon dizisi ve sinema filminde yönetmenlik koltuğuna oturmuştur. Hâl böyle olunca oldukça büyük ve geneli yetişkin kesimden oluşan geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Başarılı bir yönetmenlik eğitimi aldığı da söylenebilir. Şimderde sinemaseverlerin göz bebeği halindedir...

Filmin yönetmeninin tanınmış birisi olmasının ve sevilen bir oyuncu kadrosunun bulunması filme olan ilgiyi bir hayli arttırmaktadır. Özellikle bu tür romantik komedi filmlerine ilgi duyanların kesinlikle izlemesi gerektiğini düşünmekteyiz. Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..

El Değmemiş Aşk İzle Hd 720p

El Değmemiş Aşk
Sevilen ve bir o kadar da tanınan ünlü yönetmen Umut Kırca’nın yepyeni ve çok ses getirmesi beklenen filmi; El Değmemiş Aşk izle… El Değmemiş Aşk adlı gişe rekorlarını alt üst ertmesi beklenen ve izleyicinin çok yoğun bir ilgi gösterdiği filmde; Zafer adlı karakter hala büyümemiş yani çocuk ruhlu diye tabir edebileceğimiz ilginç ve bir o kadar da tuhaf bir adamdır. En büyük tutkuları ve ilgilenirken zevk aldığı şeyler fanatiği olduğu, çok sevdiği futbol takımı ve büyük,kocaman aşkı Duygu’dur. Ancak Zafer’in bir türlü büyüyüp olgunlaşamaması ve yetişkin bir birey gibi tavırlar sergilememesi ailesinin canına tak ettirir ve oğullarının geleceği için önemli ve kesinlikle uyması gereken bir plan çizmeye karar verirler.
El Değmemiş Aşk İzle Hd 720p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (8)