Dönerse Senindir İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 (2016) IMDB Puanı 24 Yorum 9,384 Görüntülenme

Dönerse Senindir İzle Full HD

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Erol Özlevi

Oyuncular:

Murat Boz, İrem Sak, Yasemin Allen, Serhat Özcan, Uraz Kaygılaroğlu
Sevilen ve düzgün kişiliği ile dikkat çeken ünlü yönetmen Erol Özlevi'nin yepyenj ve gşe rekorlarını kırması beklenen, bir çok kişi tarafından sevilecek olan yepyeni filmi; Dönerse Senindir...

Dönerse Senindir adlı izleyicinin büyük bir merak ve isteklilikle beklediği filmde; Mehmet adlı karakter uzun süredir birlikte olduğu ve mutlu bir ilişki yürüttüğü sevgilisi Selin'e deliler gibi aşık olan ve onun için her şeyi göze alabilecek, ona sırılsıklam aşık genç bir adamdır. Selin ise ünlü bir şarkıcı olma hayalleri kuran, hazırladığı demolarını yapım şirketlerine göndererek geri dönüş bekleyen ve büyük hayalleri olan genç bir kadındır. Selin'in dileği sonunda büyük uğraşlar sonucu gerçek olur ve bir yapım şirketi Selin'le anlaşma yapar. Ancak Selin ve Mehmet, Mehmet'in bu süreçte ona verdiği tüm destek ve sevgisine rağmen ayrılırlar. Mehmet ayrılığı kabul etmeyi reddeder, kabullenemez ve yakın arkadaşı arkadaşı Defne'nin de yardımıyla Selin'i geri kazanmaya, tekrar beraber olmaya karar verir. Selin'in yeni bir sevgilisi olması ve beraber çok mutlu olmaları ise işleri iyice çıkmaza sürükler. Mehmet'in Selin'i geri kazanabilmek adına birbirinden komik ve zorlu yollarda yürümesi gerekecektir. Peki Mehmet bu komik ama zorlu yolda ilerleyip tekrar Selin ile kavuşabilecek mi? Her türlü zorluğu aşıp tekrar eskisi gibi mutlu ve eğlenceli bir hayata adım atabilecek mi..?

Filmin sevilen ve oldukça başarılı bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Özellikle bu tür filmlere ilgi duyanların mutlaka izlemesi gerektiği düşüncesindeyiz. Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..


Dönerse Senindir İzle Full HD

Sevilen ve düzgün kişiliği ile dikkat çeken ünlü yönetmen Erol Özlevi’nin yepyenj ve gşe rekorlarını kırması beklenen, bir çok kişi tarafından sevilecek olan yepyeni filmi; Dönerse Senindir…
Dönerse Senindir adlı izleyicinin büyük bir merak ve isteklilikle beklediği filmde; Mehmet adlı karakter uzun süredir birlikte olduğu ve mutlu bir ilişki yürüttüğü sevgilisi Selin’e deliler gibi aşık olan ve onun için her şeyi göze alabilecek, ona sırılsıklam aşık genç bir adamdır. Selin ise ünlü bir şarkıcı olma hayalleri kuran, hazırladığı demolarını yapım şirketlerine göndererek geri dönüş bekleyen ve büyük hayalleri olan genç bir kadındır.

DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (24)