Celal İle Ceren izle Yerli Film Full HD Tek Part
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.5 (18 Ocak 2013) IMDB Puanı 835 Görüntülenme

Celal İle Ceren izle Yerli Film Full HD Tek Part

(2013 - Türkiye)

Yönetmen:

Togan Gökbakar

Oyuncular:

Şahan Gökbakar , Ezgi Mola , Dilşah Demir , Gökçen Gökçebağ , Tracy Daziz
Celal İle Ceren

Filmde; babasının elektrikçi dükkanında bir işçi olarak çalışan ve geçimini bu yolla sağlamaya çalışan Celal ve bir mobilya mağazasında büyük emekler ve çabalar ile çalışmaya devam eden Ceren oldukça uzun zamandır birlikte olan ve bayağı da birbirini seven bir çiftin hikayesi anlatılıyor. Ceren aradan uzun yıllar geçtiği için Celal'den artık sade de olsa bir evlilik teklifi beklemektedir. Ancak Celal bir türlü bu teklifi etmediği için Ceren kendi içinde bir hayli kızmaktadır. Yine de içindeki bir ses Celal'in daha güzel planlarının olduğunu ve doğru zamanı kolladığını söylemektedir. İçindeki bu sesi dinlemeli mi dinlememeli mi bir hayli ikilemde kalan Ceren'in kafası bir hayli karışıktır. Sizler de Celal İle Ceren izle seçeneğini kullanarak filmi full olarak seyredebilirsiniz.


Celal Barışmak İstiyor

Bir gün Celal, bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek için Ceren'den izin ister. Ceren buna izin vermez fakat Celal bu partiye gitmek için oldukça heveslenmiştir. Gitmeyi kesinlikle istemektedir. Her şeye rağmen izin vermeyen Ceren de kendi çapında haklı olsa da sözünü dinletemeyecektir. Çünkü Celal bu partiye gizlice gidecektir. Fakat yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Sosyal medyaya fotoğraf atan arkadaşlarının fotoğraf karesinde Celal de görüntülenmiştir. Bunu Ceren'in görmesiyle birlikte oldukça büyük ve şiddetli şekilde kavga eden ikili ayrılırlar. İlk başlarda fazla üzülmeyen Celal sonradan yokluğunu hisseder ve Ceren'in peşinden koşmaya başlar. Sizler de Celal ile Ceren full izle seçeneği ile bu maceraya eşlik edebilirsiniz.

Celal İle Ceren izle


 

Celal İle Ceren

Filmde; babasının elektrikçi dükkanında bir işçi olarak çalışan ve geçimini bu yolla sağlamaya çalışan Celal ve bir mobilya mağazasında büyük emekler ve çabalar ile çalışmaya devam eden Ceren oldukça uzun zamandır birlikte olan ve bayağı da birbirini seven bir çiftin hikayesi anlatılıyor. Ceren aradan uzun yıllar geçtiği için Celal’den artık sade de olsa bir evlilik teklifi beklemektedir. Ancak Celal bir türlü bu teklifi etmediği için Ceren kendi içinde bir hayli kızmaktadır. Yine de içindeki bir ses Celal’in daha güzel planlarının olduğunu ve doğru zamanı kolladığını söylemektedir. İçindeki bu sesi dinlemeli mi dinlememeli mi bir hayli ikilemde kalan Ceren’in kafası bir hayli karışıktır. Sizler de Celal İle Ceren izle seçeneğini kullanarak filmi full olarak seyredebilirsiniz.

Celal İle Ceren izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?