Bana Git De İzle Full HD (2016)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
Belli Değil IMDB Puanı 1 Yorum 1,698 Görüntülenme

Bana Git De İzle Full HD (2016)

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Handan Öztürk

Oyuncular:

Tayanç Ayaydın , Deniz Atiye Yılmaz , Seyyal Taner , Birsen Dürülü , Umut Oğuz
Sevilen ve meslektaşları tarafından saygı duyulan ünlü yönetmen Handan Öztürk'ün yepyeni eseri Bana Git De..

Handan Öztürk; Başarılı bir yazar ve yönetmendir. Tunceli’de doğmuştur. Doğumundan kısa süre sonra İstanbul'a yerleşmiş ve burada büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nu bitirip hemen hız kesmeden İsviçre'ye gitmiştir. Bern Radio Förderband’da program yapımcısı ve sunucu olarak çalışmıştır. Hamburg Film Enstitüsü’nde yönetmenlik ve sinema eğitimi de almıştır. Daha sonra yurda dönüp çok güzel ve ilgi çekici belgeseller çekmiştir. İleride bu kadar başarılı bir yönetmen olma hayalleri kurmuş olması ve buna ilişkin çalışmalar yaparak hayallerine ulaşması kendisini ve ailesini bir hayli mutlu etmiştir. Oldukça başarılı bir eğitim hayatı geçirmiştir.

Bana Git De adlı bu çok ses getirmesi planlanan filmde; Ali adlı karakter var olma bunalımını aşmak için İstanbul’dan Doğu’ya doğru yolculuk yapmak isteyen çok başarılı ve sevilen bir gitaristtir. Leyal ise ünlü olmak için Doğu’dan kaçıp İstanbul’a gelmeyi hedefleyen genç ve güzel bir şarkıcıdır. Ali, kaçış ve arayışın iç içe olduğu bu yolculuğun bir durağında oldukça ilginç bir tesadüf sonucu Leyal ile karşılaşır. Leyal, Ali'nin tersine İstanbul'a kaçmayı hedefleyen ve müzik ruhu ve yeteneği ile ünlü olmak isteyen Taşralı bir kızdır. Olağanüstü bir müzik yeteneğine sahiptir ve bu küçücük taşranın gölgesinde kaybolup yok olmaktan korkmaktadır. Leyal, Ali'yi güzelliğiyle ve müzik yeteneği ile büyüledikten sonra ortadan kaybolur. Ali'nin arayışlarının arasına artık Leyal de eklenmiştir. Ali, Leyal'nın trajik, üzücü ve bir o kadar da yürek burkan hikayesini öğrendiğinde ise bu arayışları iyiden iyiye sarpa sarmaya, imkansıza doğru ilerlemeye başlayacaktır.

Filmin oldukça geniş bir oyuncu kadrosnun bulunması sinemaseverleri heyecanlandırmatadır. Şimdiden film hakkında birçok iyi yorum yapılıyor..

Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..

Bana Git De İzle Full HD (2016)


DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.
TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

BANA GİT DE İZLE FULL HD

Sevilen ve meslektaşları tarafından saygı duyulan ünlü yönetmen Handan Öztürk’ün yepyeni eseri Bana Git De..
Handan Öztürk; Başarılı bir yazar ve yönetmendir. Tunceli’de doğmuştur. Doğumundan kısa süre sonra İstanbul’a yerleşmiş ve burada büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nu bitirip hemen hız kesmeden İsviçre’ye gitmiştir. Bern Radio Förderband’da program yapımcısı ve sunucu olarak çalışmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)