Assassin's Creed İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 (2016) IMDB Puanı 1 Yorum 3,218 Görüntülenme

Assassin's Creed İzle Full HD

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Justin Kurzel

Oyuncular:

Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams, Ariane Labed, Jeremy Irons, Brendan Gleeson

Assassin's Creed İzle Full HD


Assassin’s Creed türkçe dublaj izle

Assassin's Creed desem sanırım hemen hemen hepimizin aklına direk Ubisoft gelecektir, tabi oyun serilerine hakim olmanız şartıyla, evet yine bir Ubisoft önderliği var ama bu sefer çok farklı, bu seferki bir oyundan ziyade bir sinema filmi. Sanıyorum bazılarımız direk ben bu filmi kaçırmam arkadaş dedi bile içinden. Hatta sinsice izleme planları bile yapıyor olabilir. Öncelikle arkadaşa sakin olmasını ve havadar bir yere giderek açık havada rahatça nefes almasını öneriyorum. Yönetmenlik koltuğunda oturan abimiz Justin Kurzel, daha önce karşımıza sırasıyla "Snowtown", "Dönüş" ve "Macbeth" filmleriyle çıkmıştı.. Film Amerikan yapımı ve sanıyorum oyun serisindeki sahnelere benzer sahnelerle bizi karşılayacak ve kendimizi ansızın aksiyonun tam ortasında kalakalmış vaziyette bulacağız. Filmin türü ne diye soracak olursanız tabikide aksiyon macera cevabını rahatlıkla verebilirim, zaten bu filmin oyun serisini oynadıysanız muhtemelen bu soruyu sormanıza gerek kalmayacak.

Assassin's Creed; Yıllarca oynadığımız ve eskimeyen oyunlardan bir tanesi diyebiliriz, hatta günümüzde de oyun olarak serisi devam etmekte, yıllar boyunca oyunseverlerin yeni oyunlarını merakla beklediği ve oyun cd si satan dükkanların camlarını ve raflarını süsleyen oyunlardan bir tanesi ve öyle görünüyor ki ileriki yıllarda da yine o tozlu rafları süsleyecek gibi. Öte yandan ağustos 2015 te çekimlerine başlanan filmin yapımı da yaklaşık bir buçuk yıl kadar sürdü.

Filmde bir barmen, büyük bir şirket tarafından kaçırılıyor, atalarının anısını canlandırması için bir makinaya bağlanıyor. Şirket bu makinayla atalarının anısını canlandırarak şimdi ki düşmanlarına karşı kullanabilecekleri çok güçlü ve tehlikeli olan eserlerin yerlerini öğrenerek, onları geri almaya çalışacaktır. Atalarının kutsal anısını canlandırması dolayısı ile atalarındaki dövüş sanatı kendi damarlarıa işleyecektir. Öncelikle belirtmeliyim ki eğer bu filmin oyun serisini oynayan ve az da olsa göz aşinalığı olan herkesin, aksiyon ve macera severlerin, film tadında oyun isteyenlerin sanıyorsam beğeneceği bir filmle karşılaşacağız, Tabiki aksiyonunun bol olması da en büyük temennilerimizden bir tanesi dersem yanılmış olmam ..

Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..
Assassin's Creed İzle


  • Yorumlar
  • Detaylar