Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 (2016) IMDB Puanı 2 Yorum 1,968 Görüntülenme

Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı İzle Full HD

(2016 - ABD)

Yönetmen:

James DeMonaco

Oyuncular:

Elizabeth Mitchell, Frank Grillo , Mykelti Williamson, Edwin Hodg , Raymond J. Barry
Filmde bir Amerikan geleneği vardır ve bu gelenek tam olarak şöyledir. Bir geceliğine şehirdeki bütün asaklar ortadan kalkar, Amerikan geleneği Arınma Gecesi (Purge) 2025 yılında ilk defa dünyanın çeşitli yerlerinden insanlara sadece bu etkinlik için kapılarını açmıştır. Saatler ilerledikçe gece yaklaşmaktadır. Gece yaklaşırken bu organizasyonu bitirmek için de bir kampanya başlatılmıştır ve kampanyaya ilgi giderek artmaktadır. Başkan adayı Senatör Charlie Roan bu hareketin başında gelmektedir. Halkın büyük desteği ile birlikte çok miktarda da tehditler almaktadır. Filmde Çavuş Barnes ise hayatını çok etkileyen bir karara imza atar ve polisliği bırakır. Polisliği bıraktıktan sonra da Roan'ın baş güvenlik sorumlusu olmaya karar verir. Malum Amerikan geleneği Arınma Gecesi (Purge) geldiğinde ise bir takım güçler senatörü ortadan kaldırmak isterler ve bunun için harekete geçerler. Bunun üzerine de senatör ile Barnes mecburen tehlikelerle dolu sokaklara inmek zorunda kalırlar. Artık Barnes senatörün hayatını, kendi hayatı pahasına da olsa tam 12 saat boyunca korumak zorunda kalır.

Sanıyorum bizleri korku ve gerilim adına iyi bir film beklemekte. Şimdiden korkmaya başlasam mı bilemedim açıkcası, filmi izlemeyi düşünüyorum çünkü. Umarım fazla korkunç değildir. Sizler de filmi izlerken çocukları ekrandan olabildiğince uzak tutmanızda fayda var gibi duruyor. Film inşAllah ilk iki filmde olduğu gibi yine büyük başarılara imza atar.

Filmin yönetmenliğini, 47 yaşındaki ABD li yönetmen James DeMonaco yapmaktadır. Film 1 Temmuz 2016 da ABD de vizyona girmişti. Filmin yapımcıları; Andrew Form, Bradley Fuller, Sebastien Lemercier ve Brad Fuller. Filmin dağıtıcı firması ise Universal Stüdyolarıydı. Filmdeki oyuncular ise sırasıyla şöyle; Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Edwin Hodg ve Raymond J. Barry. Filmin orjinal adı "The Purge 3". Film tamı tamına 10 milyon dolar bütçe ile çekildi. Filmin ilk versiyonu 2013 yılında gösterime girmişti ve aslında beklenmedik bir şekilde başarıya ulaşmıştı. Filmin ikinci devam filmi olan Arınma Gecesi 2: Anarşi de iyi bir giriş yapmıştı sinema dünyasına. Bu da filmin 3. devam filmi Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı.

Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..

Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı


DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı İzle Full HD

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Filminde bir Amerikan geleneği vardır ve bu gelenek tam olarak şöyledir. Bir geceliğine şehirdeki bütün asaklar ortadan kalkar, Amerikan geleneği Arınma Gecesi (Purge) 2025 yılında ilk defa dünyanın çeşitli yerlerinden insanlara sadece bu etkinlik için kapılarını açmıştır. Saatler ilerledikçe gece yaklaşmaktadır. Gece yaklaşırken bu organizasyonu bitirmek için de bir kampanya başlatılmıştır ve kampanyaya ilgi giderek artmaktadır. Başkan adayı Senatör Charlie Roan bu hareketin başında gelmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (2)