Arınma Gecesi 2: Anarşi İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 (2014) IMDB Puanı 1,906 Görüntülenme

Arınma Gecesi 2: Anarşi İzle Full HD

(2014 - ABD)

Yönetmen:

James DeMonaco

Oyuncular:

Frank Grillo, Kiele Sanchez, Zach Gilford, Carlos Gallardo, Carmen Ejogo
Kendi senaryosu ile gerçekten çok büyük bir iş başaran arınma gecesi filminin ilk serisini sitemizden daha önce yayınlamıştık. üçüncü serisini de bugün sitemizde bulabilirsiniz. Birinci bölümde 4 kişi vardı ve film evde geçiyordu hatırlayacağınız üzere, film az bütçeliydi fakat gerçekten büyük başarı sağlamıştı hele ki özgün yapısı sayesinde. Gerçekten izlenesi bir film ve kesinlikle filmin şu ana kadar çıkan üç versiyonunu da sitemizden izlemenizi tavsiye ediyorum.

Filmin ikinci devam bölümü yani bu bölümünde film kendini biraz daha aşıyor ve sokaklara iniyor. Peki filmde ana konu neydi bir onu hatırlayalım. Yılda bir gün şehirdeki tüm suçlar serbest oluyordu saat gece yediden sabah yediye kadar. Ve bu süre zarfında işlenilen hiç bir suçun cezası yoktu. Sadece birkaç kural vardı, devlet büyüklerine sataşmak yasaktı ve en fazla dördüncü seviye silahlara kadar kullanabiliyordunuz, yani füze falan kullanamıyorsunuz, gerçi böyle bir ortamda füze de olsaydı ama Allah'ım derdim yani. Film gerçekten özgün senaryosu ile ön plana çıkmış bir film.

Bilindiği gibi filmde arınma günü gelmiştir ve beş insanın yolu Los Angeles sokaklarında kesişir. Saldırganların evlerini kullanılamaz hale getirdiği için sokakta kalmak zorunda kalan bir anne ve kızı, oğlunu öldüren adamdan intikam almak için sokağa inmiş bir polis memuru ve arabaları bozulduğu için evlerine yürümek zorunda kalan bir çift. Bu insanlar, kendilerini bekleyen tehlikelerle yüzleşmek ve canlarını kurtarmak için birlikte mücadele etmek zorundadırlar. Yani yine efsane bir film bizleri beklemekte arkadaşlar. Filmin üç bölümünü de kesinlikle kaçırmayın.

Filmde yönetmenlik koltuğunda ilk bölümde olduğu gibi yine James DeMonaco var. Film 18 Temmuz 2014 te vizyona girmişti. Bölüm oyuncuları; Frank Grillo, Kiele Sanchez, Zach Gilford, Carlos Gallardo ve Carmen Ejogo. Film ilk bölümün başarısı sayesinde ikinci bölümden büyük bir beklentiyle gişelere geldi ve ilk filmi de geri de bıraktı. Bunun en büyük göstergesini de sanırım İMDB puanlarından anlayabiliriz. Çünkü ikinci film ilk filmi sollamasada puanlarda ilk filmin üzerine çıkmayı başardı.

Filmizletekparca.com ekibi olarak tüm izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.. Puanınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın ..

Arınma Gecesi 2 Anarşi


DİKKAT: Diğer izleyicilerimizin de film hakkında bilgi edinmeleri için lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

TÜRKİYE’NİN EN YENİ VE EN GÜNCEL SİNEMA PLATFORMUNDASINIZ..!!

Arınma Gecesi 2: Anarşi İzle Full HD

Kendi senaryosu ile gerçekten çok büyük bir iş başaran arınma gecesi filminin ilk serisini sitemizden daha önce yayınlamıştık. üçüncü serisini de bugün sitemizde bulabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar